>

Facebook

Instagram

WOLONTARIAT - wolfrace

Przejdź do treści
poziom2

Podczas biegu ludzie dzielą się na tych oklaskiwanych oraz na oklaskujących. Oklaskiwani to ci, którzy wylewają siódme poty to nasi zawodnicy. Oklaskujący to kibice, ale też wolontariusze, którzy oprócz bicia brawa mają mnóstwo innych zadań. Wszystko po to, żeby maksymalnie wesprzeć uczestników biegu i organizatorów. Może chcesz dołączyć?

     Zbieramy ekipę wolontariuszy starych i młodych do organizacji tegorocznego Biegu Przeszkodowego WOLFRACE. Jeżeli uwielbiasz niepowtarzalną atmosferę wydarzeń sportowych, chcesz zawrzeć liczne znajomości i przyjaźnie, nabyć ciekawe doświadczenia, przeżyć niezapomnianą przygodę, a przede wszystkim wziąć udział w organizacji jednej z największej imprezy sportowej organizowanej w naszym regionie przez WOLFTEAM, zgłoś się i dołącz do naszego sympatycznego TEAM-u wolontariuszy !!!


    Pracy będzie bardzo dużo, bo w biegu weźmie udział kilkaset biegaczy. Będą też media, DJ, kilkaset litrów wody, izotoników, itp. Mnóstwo rzeczy do przewiezienia, rozkładania, podawania, obsługi depozytów, pomoc w przygotowaniach i obsługa trasy podczas imprezy, tłumaczenie jak pokonywać przeszkody, ale również motywowanie uczestników kontrolowanie kar, a na końcu wręczanie medali oraz posprzątanie.

CO DOSTANIESZ W ZAMIAN???
  • Przede wszystkim poznasz super ludzi,
  • Dostaniesz oficjalną koszulkę techniczną biegu WOLFRACE,
  • Będziesz częścią ekipy organizujcej bieg z przeszkodami w naszym mieście,
  • Dostaniesz ciepły posiłek, przekąski i napój,
  • Zobaczysz ile radości daje organizacja biegu WOLFRACE,
  • Otrzymasz pamiątkowy certyfikat,
  • Poczujesz radość wolontariatu jeszcze przed naszymi wydarzeniami.
Wróć do spisu treści